Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Rzetelna wycena nieruchomości Szymon Kasperski

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Firma: Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-314
Ulica: Miła 9c/8
Telefon: 792103254
Strona www: http://www.wycenanieruchomoscisk.pl/index.php/oferta
   
dodano: 2017.12.12
ważne do: 2018.12.07
wyświetleń: 53

Szczegóły oferty:

Kiedy ktoś kupuje własne i co najważniejsze nowe mieszkanie najczęściej na ten cel zaciąga kredyt. Większość banków od swoich klientów żąda wyceny nieruchomości, gdyż obawiają się, że wiele z tych ofert może mieć przeszacowane ceny.
Chcą mieć pewność, że cena jaką płaci klient za mieszkanie odpowiada jego rzeczywistej wartości. 
Wszystkie nieruchomości wycenia rzeczoznawca majątkowy i w jej wyniku określa się takie wartości m.in. wartość rynkową nieruchomości, którą określa się dla nieruchomości będące przedmiotem obrotu, czyli uzyskuje się ceną jak jest możliwa do uzyskania na rynku. To jaką metodą będzie określona wartość nieruchomości decyduje rzeczoznawca. Przy jej wyborze musi uwzględnić m.in. rodzaj nieruchomości , cel wyceny, położenie, wyposażenie itd. na tej podstawie powstaje tzw. operat szacunkowy.
Wyceniając nieruchomości wśród możliwych podejść do wyceny jest m.in. podejście porównawcze oraz podejście dochodowe (sprawdźcie w Certus). 
To pierwsze polega na określeniu wartości nieruchomości . Jest ono często stosowane w przypadkach, gdy znane są ceny nieruchomości o podobnych do tej wycenianej. Natomiast podejście dochodowe polega na określeniu wartości nieruchomości zakładając, że za nieruchomości kupujący zapłaci cenę uzależnioną od przewidywanego dochodu. 
W internecie jest wiele informacji dotyczących wyceny nieruchomości jakie mają banki już na etapie wniosku kredytowego. Ale opłat za wycenę niestety nie unikniemy. Trzeba się liczyć z wydatkiem kilkuset złotych.

Reklama